Písali o nás

Výstava: Ochotnícke divadlo v Liptove vo fotografii

https://rokdivadla.sk/vystava-online-ochotnicke-divadlo-v-liptove-vo-fotografii?fbclid=IwAR133E30p8LnrvDtVfzvKymaUz0-XCwdcU4P29OWuBVu5PbdHvDvM3K0mVU

 

Dúbravské noviny 1/2015

Nové slovo Partizánskej Ľupče 1/2015


 

Z hľadiska

Dňa 9. februára 2017 sme opäť navštívili najhranejšiu hru martinského divadla www.narodnycintorin.sk, tentokrát časť č. 1. Herci sa predstavili v netradičnom spracovaní divadla - sitkomu. Dej bol obohatený o rôzne komické, satirické, ale i skutočné postavy a zápletky doplnený pesničkami. Medzi hercami sa opäť ukázali známe tváre z televíznej obrazovky. Martinské divadlo nás očarilo, možno sa tam vrátime znovu. 

Dňa 1. marca 2016 sme navštívili najhranejšiu hru martinského divadla www.narodnycintorin.sk. Herci sa predstavili v netradičnom spracovaní divadla - sitkomu. Dej bol obohatený o rôzne komické, satirické, ale i skutočné postavy a zápletky doplnený pesničkami. Medzi hercami sme spoznali známe tváre z televíznej obrazovky, čo nás veľmi potešilo. Odchádzali sme obohatení o kultúrny zážitok a domov sme si zobrali zopár inšpirácií. 

Dňa 28. marca 2015 sme sa vybrali podporiť našich kamarátov z Divadla Dino do Domu kultúry v Piešťanoch. Hru Horí ohník,horí, ktorú sme mali nacvičenú aj my, sme si radi pozreli na doskách Piešťanského domu umenia. V našom podaní bola hra upravená, aby "sedela na mieru", ale aj na Divadlo Dino sa z radosťou pozeralo. Napriek tomu, že ju vieme naspamäť, nás herecké výkony pobavili a dobre sme sa nasmiali. Dúfame, že priateľstvo podporíme aj do budúcich rokov.

Naši .....

... priatelia z Divadla DINO sa 4. februára 2017 na doskách kultúrneho domu vo Vlachoch predstaili s hrou Vadí nevadí. Divadelné postavy ožili v tragických aj komických situáciách a veľmi dobre stvárnené skúsenými hercami. Sála síce nepraskala vo švíkoch, no zábava a dobrá nálada sa rýchlo šírili celým hľadisko. Hra, ktorú napísal František Rehák bola krásnym spestrením sobotňajšieho večera. Herci si po dobrom hereckom výkone posedeli s nami a nálada pokračovala...